sonic türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sonic türkiye

1989 lardan bu yana consolelerde ve televizyonlarda esen şimşekten hızlı kirpi sonic fan formu

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz

4 posters
YazarMesaj
@serdar@
Admin
Admin
@serdar@

yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz Empty
MesajKonu: yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz   yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 5:21 pm

yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz buraya yazalım
https://sonictr.forumdizini.com
alidenizates

alidenizates

MesajKonu: Geri: yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz   yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 5:26 pm

Yeni site hayırlı olsun serdar abi. Görmesek ShadowBurkiyle ben halen uğraşıyorduk denedik te bir türlü beceremedik XD Neyse phpbb'den çok iyi anlamam ve sitenin phpbb olması çok iyi oldu.Hem zaten bi düşünürsek phpbb geliştirilebilir mesela en son phpbb3 çıktı. Very Happy Sorum şu sitede admin olmak için ne yapmak gerek çünkü bizim siteyi buraya taşıyacağımdan aklımda siteyi güzelleştirecek bir sürü fikir var.
Sonic The Hedgehog
BENİM HİÇ ZÜMRÜTÜM OLMADI ABİ
Sonic The Hedgehog

MesajKonu: Geri: yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz   yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 5:38 pm

evet phpbb 4 çıkabilir
@serdar@
Admin
Admin
@serdar@

MesajKonu: Geri: yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz   yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 12:36 pm

SİTE BU DEİL ARKADAŞLAR BU ESKİ SONİC FORMUMUZ BU FORMU YENİDEN AKTİF ETTİM ÇÜNKİ YENİ SİTEYİ KURMAK İÇİN YARDIMA VE GÖRÜŞLERİNİZE İHTİYACIM VAR BU FORUM SADECE BUNUN İÇİN OK yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz 840364
AMA YİNEDE BU FORUM İÇİN ÇOK UĞRAŞMIŞTIM ZAMANINDA AMA BENİM PLANIM ŞU YENİ BİR SONİC PORTALI KURMAK yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz 136911
Sonic The Hedgehog
Sonic The Hedgehog

MesajKonu: Geri: yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz   yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 1:02 pm

iyi fikir zaten üye listesinde herkesin çok mesajı görünüyor bence sitede aa.......

SONİC RPGLERİ OLSUN
alidenizates

alidenizates

MesajKonu: Geri: yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz   yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 1:48 pm

@serdar@ demiş ki:
SİTE BU DEİL ARKADAŞLAR BU ESKİ SONİC FORMUMUZ BU FORMU YENİDEN AKTİF ETTİM ÇÜNKİ YENİ SİTEYİ KURMAK İÇİN YARDIMA VE GÖRÜŞLERİNİZE İHTİYACIM VAR BU FORUM SADECE BUNUN İÇİN OK yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz 840364
AMA YİNEDE BU FORUM İÇİN ÇOK UĞRAŞMIŞTIM ZAMANINDA AMA BENİM PLANIM ŞU YENİ BİR SONİC PORTALI KURMAK yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz 136911

İyi sevindim. Bana engokan yeni site burası demişti o yüzden zaten adresi görünce dedim ki 4umer eski sitenindi ama anlayamadım Very Happy Bu arada bizim site kapandı herkese haber veriliyor TSS'ye gelmeleri için.
@serdar@
Admin
Admin
@serdar@

MesajKonu: Geri: yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz   yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 1:50 pm

ok herkezi topla yeni sitemizde sanada yönetimden yer bakalım yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz 729845
Shadow The Hedgehog

Shadow The Hedgehog

MesajKonu: Geri: yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz   yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 11:22 am

Ben geldim.Adım:Tunahan.
ShAdOwBu
Misafir

MesajKonu: Geri: yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz   yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 4:35 pm

arkiler ben ShadowBurki pek üye olmak istemedim hep e-mail geliyo diye
yeni site hakkında hala bi host bulamadım olsa belki omega yardım edebilir ama emin değilim ayrıca yeni siteye üye olabilirim dedi

yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-