sonic türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sonic türkiye

1989 lardan bu yana consolelerde ve televizyonlarda esen şimşekten hızlı kirpi sonic fan formu

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arkadaşlar Üzücü bir haber (Sonic Central Yıkıldı)

2 posters
YazarMesaj
Sonic The Hedgehog
BENİM HİÇ ZÜMRÜTÜM OLMADI ABİ
Sonic The Hedgehog

Arkadaşlar Üzücü bir haber (Sonic Central Yıkıldı) Empty
MesajKonu: Arkadaşlar Üzücü bir haber (Sonic Central Yıkıldı)   Arkadaşlar Üzücü bir haber (Sonic Central Yıkıldı) Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 3:35 pm

Şok şok şok

soniccentraltr.yetkin-forum.com Arkadaşlar Üzücü bir haber (Sonic Central Yıkıldı) 735140 adlı site kapatıldı.Sebebinin Tunahan olduğu düşünülüyor.

Bu yüzden Tss ye geliyor herkes.Tss nin yeni kuracağı forumda yeniden hep birlikte olacağız inşallah.Serdar Bey siz bu işe ne diyorsunuz Very Happy
Shadow The Hedgehog

Shadow The Hedgehog

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Üzücü bir haber (Sonic Central Yıkıldı)   Arkadaşlar Üzücü bir haber (Sonic Central Yıkıldı) Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 10:04 am

Sebebi ben miyim.Siz bana öle mesajlar attınız bende siteden çıktım Ali kapatıyo diyince çok üzüldüm ve Aliye Ali tamam gelicem siteyi kaptma dedim.Sonra babam geldi bilgisayar a geçti 5 dk falan.Sonra ben siteye girince site kapanmış.
Sonic The Hedgehog
Sonic The Hedgehog

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Üzücü bir haber (Sonic Central Yıkıldı)   Arkadaşlar Üzücü bir haber (Sonic Central Yıkıldı) Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 12:14 pm

neyse site yenilendi

www.enok.yetkin-forum.com

Yeni Sonic Central Sitemiz

Arkadaşlar Üzücü bir haber (Sonic Central Yıkıldı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yeni bir sonic sitesinden ne istersiniz